Aktuální informace


PŘIJÍMÁM PLATEBNÍ KARTY
Prodej KetoDiet, dárkových a předplacených poukazů nepřerušen.


KetoDiet

Jak KetoDiet funguje
 

Proteinová dieta KetoDiet umí s nadváhou zatočit. Proteinová jídla KetoDiet mají snížený obsah cukrů a zároveň zvýšený obsah bílkovin. Díky tomu v těle dochází ke změně metabolismu a ke zcela přirozenému spalování uložených tuků. Proto jsou výsledky viditelné velmi rychle. Optimální příjem bílkovin také zajistí, abyste neztráceli na svalové hmotě a zhubli skutečně jen to, co zhubnout chcete – nadbytečné tuky. Podívejte se, jak celý dietní program funguje a co vás v průběhu hubnutí čeká.

 

3 kroky proteinové diety KetoDiet

 

Vyvážený jídelníček, aktivní pohyb a individuální podpora v průběhu hubnutí. To jsou základní kameny nabízených KetoDiet dietních plánů, které se skládají ze 3 chytrých kroků. Díky těmto krokům, které na sebe plynule navazují, nejen efektivně zhubnete, ale hmotnost si i dlouhodobě udržíte. Zároveň se naučíte správně a pravidelně jíst, dodržovat dostatečný pitný režim a moc rádi se pustíte i do pohybové aktivity.

 

  • Vyvážené porce

 

Žádné počítání kalorií nebo přemýšlení nad přípravou konkrétního jídla. Udělali jsme to za vás a vyvinuli speciální KetoDiet proteinová jídla, díky kterým se vám nechtěné kilogramy budou příjemně shazovat.

 

  • Pravidelný jídelníček

 

Jíte pravidelně 5x denně, kombinujete jídla KetoDiet s běžnými na bílkoviny bohatými jídly, zeleninou, vybranými druhy ovoce a zdravými tuky. Dopřáváte tak tělu vše, co potřebuje. Žádné hladovění. Žádná nervozita.

 

  • On-line podpora

 

Po celou dobu hubnutí Vám jsem k dispozici , budu Vás podporovat, motivovat a poradím , pokud to budete potřebovat. Pomohou vám také osvojit si správné návyky.

 

Objednávám pravidelně každou středu, poradím Vám, namícháme balíček přímo Vám na míru.