Aktuální informace


PŘIJÍMÁM PLATEBNÍ KARTY
Prodej KetoDiet, dárkových a předplacených poukazů nepřerušen.


 Vacuslim 48

 

Vacuslim 48 je inovativní procedura pro hubnutí, která využívá hlubokého a rychlého pronikání účinných látek přípravků Vacuslim, které stimulují přirozené funkce těla.

Neinvazní, bezbolestná, estetická péče s prokazatelnými výsledky hned po prvním ošetření.

 Jedná se o naprosto nadčasovou technologii, kterou ve světě využívají špičkové kliniky a medical centra.

 Díky nové metodě Vacuslim 48, která využívá vakuové balení, je dosaženo hlubokého a rychlého pronikání účinných látek z přípravků, které stimulují přirozené funkce těla.


Proč Vacuslim 48?

Viditelné ztráty centimetrů po prvním ošetření

Zrychlení činnosti lymfatického systému

Pevná a hladká pokožka

Rychlá, snadná a viditelná metoda. Účinné látky ve VACUSLIM 48 jsou mimořádně účinné a působí na rozklad tukových buněk, který nastává již během 30 minut.

Výsledek je tedy zaručený, viditelný a měřitelný.

VACUSLIM 48 bude pracovat i nadále dalších 48 hodin po ošetření, protože aktivní složky jsou stále aplikovány a vstřebávány.

  

6 účinků během 1 profesionálního použití:

 

ZEŠTÍHLUJÍCÍ ÚČINEK                                                                          rychle rozpouští tukové zásoby a zpomaluje tvorbu nových tukových zásob

 

ZPEVŇUJÍCÍ ÚČINEK                  zpevní a vytvaruje postavu, zvýší kožní tonus

 

DETOXIKAČNÍ ČINEK         pročistí lymfatický systém a výrazně redukuje toxiny v těle. Dochází k efektu lymfatické drenáže

 

EFEKT ODVODNĚNÍ           eliminuje nadbytečnou vodu a odvádí toxiny z těla

 

ANTI-CELULITIDNÍ EFEKT  zvýší cirkulaci v okrajových částech těla, která zajistí rychlejší odbourávání celulitidy

 

CARBOXY EFEKT – podtlak zvýší proudění kyslíku do buněk a podpoří hlubší penetraci aktivních látek do pokožky

 

Metoda Vacuslim 48 může být používána jako samostatné ošetření, nebo v kúře, která se provádí pro trvalé účinky. Kúra se doporučuje 6x -  12x ošetření. Kúru navštěvujete 1x až 2x týdně. 

 

Zakoupením výhodné permanentky ušetříte za ošetření

 

Přípravky pro domácí použití

VACUSLIM 48 (sérum)

(Hřejivé hubnoucí sérum, 50 ml)  za 890,-Kč

Sérum 1 je aktivní sérum pro hubnutí, eliminuje celulitidu a zlepšuje vzhled pokožky. Účinné látky posilují a zlepšují tón pleti. Sérum je určeno pro části těla, kde se vyskytují tukové usazeniny (břicho, boky, hýždě, stehna, dolní končetiny, předloktí).

VACUSLIM 48 (krém)                                          (Hubnoucí a zpevňující krém, 200 ml) za 990,- Kč NOVÉ  VYLEPŠENÉ složení Symfit® s aktivními složkami, které pomáhají udržovat štíhlou linii. Aktivní přísady zlepšují odbourávání tuků. Zrychluje se cirkulace, vylučuje se přebytečná tekutina z těla, zpevňuje a zlepšuje se tón pleti. Krém má chladivý efekt. Naneste krém přímo na kůži s tukem a celulitidou (břicho, boky, hýždě, stehna, dolní končetiny, předloktí) . Můžete objednat v masérském studiu.   

 

Jak si výsledky udržet ?

Pro dosažení nejlepších a dlouhotrvalejších výsledků docházejte na  ošetřrní Vacuslim 48 dvakrát týdně ,    6 - 12 ošetření.

Pravidelným domácím ošetřením účinek podpoříte.

 1. Dodržujte pitný režim - pomáhá vyplavovat toxiny a rozbité tukové buňky z těla.
 2. Hýbejte se - stačí pravidelná chůze, kolo...

 

 

Kontraindikace

 • cukrovka - osoby, které užívají inzulín
 • neléčený vysoký krevní tlak
 •  do 6ti  měsíců po chirurgickém zákroku
 • těhotné ženy a kojící matky
 • onkologické onemocnění
 • kožní onemocnění - dermatitida, ekzém, spálená kůže 
 • epilepsie
 • závažné onemocnění jater a ledvin
 • při křečových žilách v zánětu
 • při menstruaci je vhodné počkat 2-3 dny, protože Vacuslim 48 prokrvuje tělo (ale není nutnost)
 • počkat týden po očkování 
 • Vacuslim 48 nesmí přijít na čerstvě oholenou položku (doporučuji neholit v den ošetření)
 • 2 hodiny po ošetření není doporučeno se koupat a opalovat        

 

Rady před procedurou

Ošetření trvá hodinu. Pokud se rozhodnete chodit na kúru, udělejte si doma fotku ve spodním prádle, ať můžete porovnávat úbytek centimetrů, pevnou pokožku a úbytek celulitidy.

Oblečte si tílko, nebo sportovní podprsenku a tanga nebo vykrojené kalhotky, nejlépe nějaké starší spodní prádlo, krémy a oleje jsou mastné.

Na sebe pohodlné oblečení, starší, do upnutých a úzkých kalhot se vám bude špatně oblékat.

  

 


Jak probíhá samotné ošetření?

 

 1: Pokud budete chtít, mohu vás změřit a hodnoty zapsat do Vacuslim 48 tabulek. Klidně i můžeme pořídit fotodokumentaci.

 

 2: Naneseme sérum od pasu k patě. Oproti anticelulitidovým masážím se ošetřuje i oblast bříška.

 

 3: Namažeme krém, který obsahuje aktivní složky a napomáhá k odbourávání tuku a odstranění přebytku tekutin z těla. Budete cítit teplo - zimu.

 

4: Obléknu vás do vakuového pytle, uzavřeme spodní část vaku, aby se zabránilo vniknutí vzduchu do vaku. Odsajeme vzduch.

 

5: Zabalím vás do deky a 30 minut odpočíváte.

 

6: Po 30ti minutách pytel otevřeme a provedeme krátkou masáž Vacuslim 48 masážním olejem.

 

7: Změříme úbytky a odcházíte spokojené domů.
NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY: 

Kdy můžeme očekávat výsledky ošetření?

Výsledek vidíte po prvním ošetření které trvá 30 minut. První 3 - 4 ošetření mají silný lymfatický drenážní účinek, což vede k eliminaci přebytečné tekutiny a následně extrémně rychlé ztrátě obvodu po celém těle. Aktivní složky, které ovlivňují lipolýzu - rozklad tuků, dosáhnou maximálního účinku kolem třetího nebo čtvrtého ošetření. Za účelem dosažení výsledků, doporučuji sérii 6 - 12 ošetření nebo dokud nedosáhnete požadovaného výsledku.​ Po celé kúře se doporučuje měsíc pauza, poté třeba jedno ošetření.

Mohu používat Vacuslim 48 po porodu?

Po přirozeném porodu nejdříve za 3 měsíce. Po císařském řezu minimálně za 6 měsíců. Vždy je lepší konzultace s gynekologem. Nedoporučujeme při kojení, protože účinné látky mohou jít do mléka a k dítěti.​

Jaké příznaky se mohou objevit mezi a po ošetření?

Během ošetření dochází k rychlejšímu očištění těla a eliminaci přebytečné tekutiny vedoucí k vylučování toxinů z těla. Zvýšená diuréza po ošetření vyžaduje denně vypít nejméně 2 lity vody. Během ošetření zažíváte pocit tepla/chladu. Kvůli hřejivému karboxy efektu se zvyšuje oběh, proto každý jedinec může zažít tepelný nárůst odlišně. Pocit tepla se zvyšuje tam, kde je nejvíce tuku a celulitidy. Hřejivý efekt nezpůsobuje podráždění pokožky.​

Jaké výsledky mohu očekávat?

Každé tělo je jiné v závislosti na svém metabolismu stravovacích návycích. Pokud má klientka štíhlejší postavu a má méně tuku, bude výsledek menší. Po jednom ošetření je výsledek viditelný, ale doporučuji řadu 6 - 12 ošetření k dosažení požadovaného výsledku.​

Budou znatelné výsledky udržitelné i po skončení ošetření?

Stejně jako u diety je i pro udržení hmotnosti a menšího objemu tělesných partií potřeba měnit návyky v každodením životě a zahrnout fyzickou aktivitu. Pokud změníte stravovací návyky a pravidelně budete používat ošetření Vacuslim 48 produkty domácí péče, dosažené výsledky si uchováte.